KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2. Okul Öğrenci Meclisi Başkanları Toplantısı Yapıldı

Söz Okul Öğrenci Meclisi Başkanlarında
2. Okul Öğrenci Meclisi Başkanları Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE beraberinde Müdür Yardımcımız Erdal ÜNGÖREN, Şube Müdürlerimiz Muhammet Nuri ATASEVEN ve Nevzat AKBAŞ ile birlikte Merkez İlçe İlk/Ortaokul Öğrenci Meclisi Başkanları ile bir araya geldi. Merkez Öğretmenevi ve ASO Toplantı Salonunda 52 Öğrenci Meclisi Başkanının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya ilişkin olarak İl Müdürümüz: 

“Okullarımıza öğrenci gözüyle bakma öğrenci kulağıyla duyma bizi doğru uygulamalara götürür. Karabük´te eğitimin bütün aktörleriyle bir araya geliyoruz. Okul yöneticileri, okul-aile birliği başkanları, zümre öğretmenleri, Okul rehber öğretmenleri ve nihayet okul Öğrenci Meclisi başkanlarını da bu arayışa dahil ettik. İlk/Ortaokul okul Öğrenci Meclisi başkanları ile bu ikinci toplantımız. Öğrenci Meclisi başkanlarımızı Sayın Valimiz ile de görüştürüyoruz. Bugünkü toplantıda öğrencilerimiz okullarını değerlendirdiler. Siz öğretmen, okul müdürü, Millî Eğitim Müdürü olsaydınız ne yapmak isterdiniz? Neyi nasıl yapardınız? Bize ne önerirsiniz gibi sorular sorarak düşüncelerini aldık. Okullarında sınıf öğrenci temsilcileri ile sık sık bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapmalarını, sonuçlarını okul müdürleriyle paylaşmalarını istedik. Aynı şeyi sınıf temsilcilerinin de sınıftaki (şube) öğrenciler ile yapması tavsiyesinde bulunduk. Bu toplantı çok yararlı oldu. Sonuçlarını ilgililer ile paylaşacağız.” dedi.

24-03-201624-03-201624-03-201624-03-2016

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.