KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı “Okula Uyum Eğitimi” başladı.

Okul öncesi, ilkokul ve ortaokullara başlayacak öğrenciler, 08.09.2014 Pazartesi (bugün) okullarda uyum eğitimlerine başladı. Okula uyum eğitimleri 12 Eylül Cuma sona erecek.
2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı “Okula Uyum Eğitimi” başladı.

Okul öncesi ve ilkokul 1. Sınıfa yeni başlayan öğrencileri alışkın olduğu ev ortamından ayrılarak değişik özellikler taşıyan okul ortamına geçişlerinde okul kaygılarını gidermek ve onlara okul ortamını sevdirmek, ortaokul 5. sınıf öğrencilerine de yeni okullarını alışmalarını; oyun, drama ve sportif etkinlikler yoluyla öğrenme ortamını, öğretmenlerini ve arkadaşlarını tanımalarını sağlamak amacıyla okullar açılmadan bir hafta önce uyum programı uygulaması yapılıyor. Bu kapsamda İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kadir ÖZTÜRK, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Hasan GÜMÜŞ ve Muhammet Nuri ATASEVEN’in Beşbinevler Anaokulu’nda 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı açılışında öğretmen, öğrenci ve velilerle bir araya geldi. Öncelikle Okul Müdürü Enver OZAN’dan okul hakkında bilgi alan Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN daha sonra sınıfları gezerek öğretmen ve öğrencilere yeni Eğitim Öğretim yılında başarılar diledi.

Beşbinevler AnaokuluBeşbinevler AnaokuluBeşbinevler AnaokuluBeşbinevler AnaokuluBeşbinevler AnaokuluBeşbinevler AnaokuluBeşbinevler AnaokuluBeşbinevler AnaokuluBeşbinevler Anaokulu

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.