KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

3 Aralık Dünya Engelliler Günü´nde Öğrencilerimiz Sayın Valimizi Ziyaret Ettiler

  3 Aralık Dünya Engelliler günü kutlama etkinlikleri kapsamında Sayın Valimiz Orhan ALİMOĞLU’na ziyaret gerçekleştirildi
3 Aralık Dünya Engelliler Günü´nde Öğrencilerimiz Sayın Valimizi Ziyaret Ettiler

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen ziyarete, İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Durmuş Ali DALDALLI,  Türkiye Sakatlar Derneği Karabük Şube Başkanı Muhittin YILMAZ, Türkiye Özel Eğitim Vakfı Başkanı Gülsüm BENİÇ, Özel Eğitim Kurumu Öğretmen ve öğrencileri ile veliler katıldı.

3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutlayarak sözlerine başlayan Sayın Valimiz Orhan ALİMOĞLU “Bizim kültürümüze, görgümüze, anlayışımıza göre zaten her gün hepimizin günü. Ama böyle özel günler de ihdas edilmiş ki biraz daha bu işlerle fazlaca meşgul olalım, meseleler üzerinde iyi düşünülsün, derinlemesine düşünülsün, bir kontrol yapılsın manasındadır. Karabükl’ü hemşerilerimiz engelli vatandaşlarımızla yeterince ilgilenmeye, ayrı gayrı olmadığını göstermeye çalışıyor, buna sizler de şahitsiniz. 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde tüm engelli vatandaşlarımızı ve değerli ailelerini hürmet ve muhabbetle selamlar, sağlıklı ve mutlu günler temenni ederim” dedi.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.