KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Açık Kapı Ekibinden İl Müdürümüze Ziyaret

 Açık Kapı Ekibinden İl Müdürümüze Ziyaret

Valiliğimiz hizmet binası içerisinde oluşturulan Açık Kapı Biriminde görevli ekip İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nu ziyaret etti.

Açık Kapı Sorumluları yaptıkları ziyarette; Açık Kapı Projesi' nin, vatandaşla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulan yeni bir kamu hizmeti olduğu, elektronik olarak ya da valilik ve kaymakamlıklarda bulunan Açık Kapı birimlerine yazılı olarak taleplerin iletilebileceği, Açık Kapı' ya www.acikkapi.gov.tr internet adresinden' de erişilebileceği ifade ettiler..

İl Müdürümüz vatandaş odaklı bir yaklaşım benimseyerek, taleplere hızlı ve doğru çözümler üretmeyi, devletle vatandaş arasındaki karşılıklı iletişim ve güveni artırmayı amaçlayan Açık Kapı Projesi'nin hayırlara vesile olmasını temenni ederek, ekibe çalışmalarında başarılar diledi.

12-09-2019

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.