KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anayasa İlkokulu Öğrencilerinden Temsili Makam Ziyareti

  İlimiz Anayasa İlkokulu öğrencileri ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları çerçevesinde İl Millî Eğitim Müdürlüğümüze temsili makam ziyaretinde bulundu.
Anayasa İlkokulu Öğrencilerinden Temsili Makam Ziyareti

Okul Müdürü Sayın Mesut GÖKTAŞ beraberinde Müdürlüğümüze gelen Anayasa İlkokulu 3/G sınıfı öğrencisi Melisa AKTAN, 4/C sınıfı öğrencisi Faruk Emre YARBAŞI ve 4/D sınıfı öğrencisi Umut Osman KALEM İl Müdürümüze çiçek vererek ardından bir süre sohbet ettiler. Daha sonra sırayla İl Millî Eğitim Müdürlüğü makamını devraldılar. Temsili İl Millî Eğitim Müdürleri ilk ve ortaokul öğrencilerinin aynı binayı kullanması nedeniyle okullarında ikili öğretim yapıldığını, okulun birinin başka bir binaya nakledilerek normal öğretime geçilmesi, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin artırılması ve okullarının önündeki caddede trafik önlemleri alınması talimatlarında bulundu. İl Millî Eğitim Müdürümüz ve il Emniyet Müdürü talimatların gereği çalışmaların yapılacağını söyledi.

             İl Müdürümüz Sayın Ali KÖSE ziyarete gelen öğrencilere okuma alışkanlığı kazanmaları ve olabildiğince fazla kitap okumaları önerisinde bulunarak öğrencileri kitap ile ödüllendirdi.

 

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.