KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aralık Ayı İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

Aralık Ayı İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

2015 Yılı Aralık ayı İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı İl Müdürümüz Ali KÖSE’nin başkanlığında Maarif Müfettişleri Başkanımız Mustafa ŞAHİN, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcılarımız Turgut ACARLI ve Erdal ÜNGÖREN ile Eflani İlçe Millî Eğitim Müdürü Şükrü SEVER, Eskipazar İlçe Millî Eğitim Müdürü Said Nuri ODABAŞOĞLU, Ovacık İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail ERGÜN, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Muhammet YILMAZ ve Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail ÖZDEM’in katılımıyla müdürlüğümüz toplantı salonunda yapıldı. 

İl Müdürümüz toplantıda ilçelerindeki eğitim öğretim, altyapı vb. faaliyetler ile ilgili sunumlarını yapmak üzere İlçe Millî Eğitim Müdürlerine söz verdi. İlçe Millî Eğitim Müdürleri faaliyetleri, okul ve kurumlarının fiziki durumları ve ihtiyaçları konusunda sunum yaparak açıklamalarda bulundu. Maarif Müfettişleri Başkanı ve Müdür Yardımcılarının tamamlayıcı açıklamalarının ardından Millî Eğitim Müdürümüz: Okulların akademik başarılarının çok yönlü olarak analiz edilmesi ve konuya ilişkin çalışmaları içeren eylem planları, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının takibi ve ihtiyaçlarının karşılanması, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Resim, Teknoloji Tasarım, Müzik ve Beden Eğitimi branşlarındaki zümre başkanları/öğretmenler ile çeşitli faaliyet ve projelere yönelik toplantılar yapılması, okuma alışkanlığı kazandırmaya yönelik çalışmalar, okul aile birliği ve okul öğrenci meclis başkanları ile yapılacak çalışmalar, Millî Eğitim Müdürlüğü projelerinin ilçelerde takibi, okul müdürlerinin öğretmenlere yönelik çalışmaları, okul veli, çevre ilişkileri ve faaliyet bültenleri ile okul yöneticilerine yönelik eğitim çalışmaları konularına değinerek açıklamalarda bulundu. Konuya ilişkin istişarelerin akabinde toplantı son buldu.

24-12-2015

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.