KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakanlığımız Müsteşar Yardımcısı Muhterem KURT Müdürlüğümüzü Ziyaret etti.

Bakanlığımız Müsteşar Yardımcısı Sayın Muhterem KURT ve Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü; Sınav Yönetimi, Moral, Motivasyon ve Rehberlik Daire Başkanı Sayın Yunus YAĞMUR Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler  
Bakanlığımız Müsteşar Yardımcısı Muhterem KURT Müdürlüğümüzü Ziyaret etti.

Bakanlığımız Müsteşar Yardımcısı Sayın Muhterem KURT ve Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü; Sınav Yönetimi, Moral Motivasyon ve Rehberlik Daire Başkanı Sayın Yunus YAĞMUR 06.02.2015 Cuma günü Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.

Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN Müsteşar Yardımcısı Sayın Muhterem KURT ve Daire Başkanı Sayın Yunus YAĞMUR’a Karabük’te Eğitim Öğretimin durumu ve ortak sınavlarla ilgili bilgiler verdi.

Müsteşar Yardımcımız, Daire Başkanımız ve İl Milli Eğitim Müdürümüzün Valimiz Sayın Orhan ALİMOĞLU’nu ziyaretlerinin ardından Karabük Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğüne geçtiler. Burada devam eden Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu’na katılan Okul Müdürlerine hitap eden Müsteşar Yardımcısı Sayın Muhterem KURT yöneticilerin dikkat edeceği hususlarla ilgili değerlendirmelerde bulundu ve Okul Müdürlerinin sorularını cevaplandırdı.

 Ardından yine Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Toplantı Salonu´nda Müsteşar Yardımcısı Sayın Muhterem KURT başkanlığında; Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Sınav Yönetimi, Moral Motivasyon ve Rehberlik Daire Başkanı Sayın Yunus YAĞMUR,  İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah KAPLAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Sınavlardan sorumlu İlçe Milli Eğitim  Şube Müdürlerinin katılımlarıyla ortak sınavların değerlendirildiği bir toplantı yapıldı. Toplantıda Sayın Yunus YAĞMUR ortak sınavlarla ilgili sunum yaptı ve ortak sınavlarla ilgili ayrıntılı bir değerlendirme yapıldı. İlimizin ortak sınavlardaki başarısının Türkiye ortalamasının oldukça üzerinde olduğu, bu başarının daha da yukarılara çıkarılabileceği belirtildi.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.