KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beşinci Haftalık İstişare Toplantısı Kıymet Ve Mustafa Yazıcı Anadolu Lisesinde

Beşinci Haftalık İstişare Toplantısı Kıymet Ve Mustafa Yazıcı Anadolu Lisesinde

Müdürlüğümüzce alınan kararların yerinde istişare edilmesi amacıyla okullarımızda yapılmaya başlanan haftalık istişare toplantılarının beşincisi 19.03.2018 Pazartesi günü saat 09.00´da Kıymet ve Mustafa Yazıcı Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi.

İl Müdürümüz Ali KÖSE başkanlığında yapılan toplantıya Müdür Yardımcıları Turgut ACARLI, Nevzat AKBAŞ, Şube Müdürleri Muhammet Nuri ATASEVEN, Fuat ÜNLÜ, Erdal ÜNGÖREN ve Fatih DENİZ ile Maarif Müfettişliği Birimi Sorumlusu Aydın ÖZGÜR, Kıymet ve Mustafa Yazıcı Anadolu Lisesi Müdürü Metin ERGÜN ve Okul Aile Birliği Başkanı İsmail YEŞİLOVA katıldı.

Okul Müdürü Metin ERGÜN Millî Eğitim yöneticilerine okullarını tercih ettikleri için teşekkür ederek ve okullarında gerçekleştirilen eğitim öğretim çalışmaları ile sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler hakkında bilgi vermesinin ardından Okul Aile Birliği Başkanı İsmail YEŞİLOVA’ ya söz verdi. Okul Aile Birliği Başkanı okul bahçesinin asfaltlanması, okul bahçesindeki atıl binanın yıkımı ve okula çok amaçlı salon yapımı konularında okula destek olunması talebinde bulundu.

İl Müdürümüz konuşmasında:

Destekleme ve yetiştirme kursları, şehit ailelerine yazılacak mektuplar, proje etkinlikleri, okuryazarlık seferberlik etkinlikleri, Afrin Harekatına destek etkinlikleri, Kardemir Karabükspor’a yardım konularına değindi.

İl Müdürümüz daha sonra müdürlüğümüz yöneticilerine söz verdi. Yöneticiler uhdelerindeki birim/birimlerle ilgili çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Duyurmak ve paylaşmak istedikleri konuları paylaşmalarının ardından toplantı İl Müdürümüzün başarılı ve verimli bir hafta dileğiyle son buldu.

21-03-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.