KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cerrahi Maskeler Karabük Valiliğine Teslim Edildi

Cerrahi Maskeler Karabük Valiliğine Teslim Edildi

İlimiz Merkez Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesince üretimi yapılan 2.000 adet tıbbi maske Karabük Valiliğine teslim edildi.

Modern ve hızlı üretim yapabilecek özelliklere sahip olan cerrahi maske üretim makinesinin teminin ardından Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mesleki Eğitim Merkezi öğretmenleri ile Halk Eğitim Merkezi ve ASO usta öğreticilerinden oluşan toplam 30 öğretmen/usta öğreticiyle seri üretime başlayan okulumuzca üretilerek şeffaf poşetlerde kullanıma hazır hale getirilen cerrahi maskeler Millî Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet ÖZDEMİR ve Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Murat TÜLÜMEN tarafından Karabük Valiliği Vefa Sosyal Destek Merkezine teslim edilmiştir.

Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünce üretilen cerrahi maskeler haftalık olarak Karabük Valiliğine teslim edilecek ve Valiliğimiz koordinesinde ihtiyaç duyulan kurumlara dağıtılacaktır.

17-04-2020

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.