KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Comenius Regio Proje Ekibinin İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE^yi Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen “Environmental Education- A Step to the Future of Our Planet” isimli Comenius Regio Projesinin 5. Toplantısı 16-20 Mart 2015 tarihleri arasında İlimizde gerçekleştirildi.
Comenius Regio Proje Ekibinin  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE^yi Ziyareti

Bulgaristan’ın Pazarçık Şehrinden gelen 5 katılımcı ile birlikte, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümüz, Yenişehir İlkokulu ve Safranbolu Anadolu Lisesinden katılımcılarla proje kapsamında çalışmalar yapıldı. Çalışmalar 16 Mart 2015 Pazartesi günü Bulgaristan heyetinin İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE’yi  makamında ziyaret etmesi ile başladı.

Yenişehir İlkokulu ve Safranbolu Anadolu Lisesinde devam eden proje çalışmalarının son toplantısı 20 Mart Cuma günü Proje Ortağı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda yapıldı. Projenin koordinatörleri Erol GİRGİN ve Vesela TODOROVA tarafından yürütülen son çalışma toplantısında, ortak kuruluşların görevleri, proje sonunda yayınlanacak ürünlerin içerikleri konusunda kararlar alındı.

Proje çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte sertifika törenine geçildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürümüz Sayın Mehmet Ali TUNÇ’un da katıldığı sertifika töreninde katılımcılarla projenin değerlendirmesi yapıldı. Katılımcılara sertifikaları ve çeşitli hediyeler verilerek Comenius Regio Projesinin 5. Toplantısı sona erdi.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.