KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Comenius Regio Projesi Çalışma Haftası Tamamlandı

Comenius Regio Projesinin IV. Çalışma toplantısı 20-24 Ekim 2014 tarihleri arasında Bulgaristan’ın Pazardhzik ,Velingrad ve Panagyrushti şehirlerinde yapıldı.
Comenius Regio Projesi Çalışma Haftası Tamamlandı

 

 

Avrupa Birliği Bakanlığı-Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığımız ( Ulusal Ajans) tarafından desteklenen ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde yürütülen 2013-1-TR1-COM13-48779-1 sözleşme numaralı “Environmental Education-a Step to The Future of Our Planet” isimli Comenius Regio Projesinin IV. Çalışma toplantısı 20-24 Ekim 2014 tarihleri arasında Bulgaristan’ın Pazardhzik, Velingrad ve Panagyrushti şehirlerinde yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü  Seyfullah KAPLAN, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Ali TUNÇ  ile birlikte toplam 9 katılımcı çalışmalara katıldı.

           Çalışma haftası boyunca projemizin ortakları olan Pazardhzik Eğitim Müdürlüğü, Pazardhzik Çevre ve Su Müdürlüğü, Velingrad Vasil Leviski Lisesi ve Panagyrushti de bulunan Nesho Bonchev Lisesi ziyaret edilerek proje kapsamında yapılan çalışmalar yerinde izlendi.

       Proje kapsamında yapılanların değerlendirildiği ve projenin ikinci yılının planlandığı çalışmalar 20 Ekim Cuma günü proje koordinatörleri Erol GİRGİN ve Vessela TODOROVA’nın  yürüttüğü oturumla devam etti. Tüm ortakların bir sonraki toplantıya kadar yapacakları çalışmalar belirlenerek görev paylaşımı yapıldı.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.