KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Denetimli Serbestlik Uygulaması ile Yükümlüler Tarafından Okullarımız Güzelleştirildi

Denetimli Serbestlik Uygulaması ile Yükümlüler Tarafından Okullarımız Güzelleştirildi

Bakanlığımız ile Adalet Bakanlığı arasında imzalanan protokol kapsamında kesinleşmiş cezası bulunan ve Karabük'te denetimli serbestlik uygulamasından yararlanan yükümlüler okullarımızın onarım ve temizlik işlerine destek veriyorlar.

Proje kapsamında yaz tatili boyunca Karabük'te denetimli serbestlik uygulamasından yararlanan 18 yükümlü tarafından onarım ve temizlik işlerine destek verilecek 5 okulumuzdan eksiklikleri tamamlanan Öğlebeli Şehit Nazif Topsakal İlkokulu ve Öğlebeli Osman Gazi Ortaokulunun açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa Valimiz Sayın Fuat GÜREL, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet PATLAK, İl Emniyet Müdürü Sırrı TUĞ, İl Jandarma Komutan Vekili Mustafa KURAŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Karabük Denetimli Serbestlik Müdürü Nesrin UĞURLU, Öğlebeli Mahallesi Muhtarı Mustafa AKYÜREK ile Müdür Yardımcımız Nevzat AKBAŞ ve Şube Müdürümüz Mehmet ÖZDEMİR katıldı.

Açılış kurdelesinin kesiminin ardından bina gezilerek yükümlüler tarafından yapılan çalışmalar yerinde incelendi. Valimiz Sayın Fuat GÜREL yaptığı açıklamada "Emeği geçenlere, özellikle iki bakanlığın yetkililerine, yükümlü arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Sizler sayesinde çocuklarımız temiz ortamlarda eğitimlerini alacaklardır." dedi.

Yaz tatili boyunca protokol kapsamında İlimiz Merkez Şehit Şendoğan Topçu İlkokulu/Esentepe Ortaokulu, Namık Kemal İlkokulu. Beşbinevler Şehit Cevdet Çay Ortaokulu ve Mimar Sinan Ortaokulu boya, badana, onarım ve temizlik işleri denetimli serbestlik uygulamasından yararlanan yükümlüler tarafından gerçekleştirilecektir.

04-07-201904-07-201904-07-201904-07-201904-07-201904-07-2019

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.