KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Değerlendirildi

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Değerlendirildi

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Komisyonu Üyeleri ile 15.03.2015 Perşembe günü Müdürlüğümüzde DYK değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

İl Müdürümüz Ali KÖSE başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya DYK Komisyon Üyeleri Halk Eğitim Merkezi  ASO Müdürü Dursun YEŞİLOĞLU, Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi Müdürü Tüncay YILDIZ, Karabük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Fatma YILDIZ CÜNÜK, Aydınlıkevler Ortaokulu Müdürü Adnan CANSIZ, Kartaltepe İlk/Ortaokulu Müdürü Sabahat GÜVEN ve Müdürlüğümüz Şeflerinden  Ramazan ERDOĞAN katıldı.

Toplantıda: kurslarda verimliliği ve kaliteyi artırmanın önemi, kursların takip ve denetimleri ile yapılan ziyaret ve denetim sonuçlarına  yönelik istişarelerde bulunuldu. Toplantıda il müdürümüz "Öğretmenin alın teri ve emeği ne kadar kıymetli ise kamu kaynağının etkin ve verimli kullanımı ile azami verim elde edilmesi de bir o kadar önemlidir. Burada iş, vebal, maharet ve  sorumluluk bu faaliyetlere talip olan öğretmenlere ve okul yöneticilerinden başlayarak diğer ilgili yöneticilere düşer. Bıçak sırtındaki bu hassas dengeyi iyi koruyup gözetmemiz lazım. Ziyaret ve denetimlerde bu husus hep aklımızda olsun" dedi.

15-03-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.