KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

İlimiz Merkez İlçede 2016-2017 eğitim öğretim yılı I. kanaat döneminde açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının faaliyetlerini değerlendirmek, yarıyıl tatili ile II. kanaat döneminde açılacak kurslara ilişkin bilgilendirmede bulunmak amacıyla 24.01.2017 Salı günü Merkez Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü toplantı salonunda değerlendirme toplantısı yapıldı.

Merkez İlçe ortaokul ve lise müdürlerinin katıldığı toplantıya İl Müdürümüz Ali KÖSE beraberinde Şube Müdürü Hasan GÜMÜŞ ile birlikte katıldı. Toplantının açılışında konuşan İl Müdürümüz Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının İlimiz ve öğrencilerimiz açısından önemine değinerek “Kurslar normal ders etkinliği olarak düşünülmemeli, amaca hizmet eder şekilde planlanmalı ve öğretmenlerimiz kurslara özel hazırlık yaparak gelmelidir. Okul Müdürlerimize düşen görev ise süreci sürekli takip etmektir. Belirli periyotlarla yapılacak değerlendirmeler ile kursların verimini takip altında bulundurmaktır. Kursları boşlamayalım, bu konuda ısrarlı olalım.” dedi. İl Müdürümüzün konuşmalarının ardından toplantının ilk oturumu tamamlandı. 

Toplantının ikinci oturumuna Şube Müdürü Hasan GÜMÜŞ’ ün I. kanaat döneminde karşılaşılan sorunların çözümü, kurslarda yaşanan olumsuzluklar ve şikayetler, yarıyıl ve II. kanaat döneminde açılacak kurslar ile ilgili açıklamalarıyla devam edildi. Katılımcıların konuya ilişkin sorularının cevaplanmasının ardından toplantı sona erdi.

25-01-201725-01-201725-01-201725-01-2017

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.