KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne Bağlı Okul Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirdi

Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne Bağlı Okul Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirdi

İl Millî Eğitim Müdür Vekilimiz Nevzat AKBAŞ video konferans yöntemi ile Din Öğretimi Müdürleri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Müdürlüğümüz yöneticilerinin de hazır bulunduğu toplantıda, Haziran ayı içerisinden gerçekleştirilecek olan YKS ve LGS sınavları ile ilgili korona virüs salgını tedbirleri kapsamında alınacak önlemler, Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli, EBA Akademik Destek Sistemi verimli ve etkin kullanılması, paydaş ve rehber okulların akademik başarıyı arttırma çalışmaları, üniversite hazırlık kampları, performans değerlendirme sınavları, konu tarama testleri, öğrenci koçluğu, motivasyon seminerleri, başarı hikayeleri, kariyer planlama ve tercih süreci, Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün; Kızılay ve  ÖNDER iş birliğinde başlattığı kan bağışı seferberliği, Bakanlığımızca uzaktan eğitim sürecinde kullanılmak için hazırlanan etkinliklerin rehberlik kitapçıklarının öğrenci ve velilere ulaştırılması, Bakanlığımızın ve Müdürlüğümüzün web sitelerinin/sosyal medya hesaplarının düzenli olarak takip edilmesi gibi konular ele alındı.

12-05-202012-05-202012-05-2020

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.