KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EBA Akademik Destek Çalışmaları Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

EBA Akademik Destek Çalışmaları Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Bakanlığımız tarafından 11. ve 12. sınıf öğrencileri için hazırlanan ve yeni nesil sorularla onlarca kaynak kitap barındıran, öğrencinin ihtiyacına yönelik akıllı yönlendirme yapan EBA Akademik Destek Programı tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Öğrencilerin performanslarını sürekli izleyerek eksik oldukları konuları anında tespit eden ve akıllı öneri sistemi sayesinde öğrencilere özel eksik giderme listeleri ile testler öneren, onların tüm konuları baştan sona tekrar çalışmalarına gerek kalmadan, öğrenciyi doğrudan, ihtiyaç duyduğu en küçük bilgi parçasına götüren EBA Akademik Destek Sistemi Tanıtım toplantısına Müdür Yardımcımız Nevzat AKBAŞ Başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünde görevli şube müdürlerimiz ile merkez lise müdürleri katıldı. 

Fatih Projesi BT İl Koordinatörü Taner BEKÇİ tarafından sistemin kullanımına yönelik bilgilendirmenin yapıldığı toplantıda sistemin verimli ve etkin kullanılması konusunda gerekli hassasiyetin gösterilerek takibinin titizlikle yapılması istenildi.

13-03-202013-03-202013-03-2020

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.