KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM ÇALIŞANLARIMIZA YÜKSEK LİSANS MÜJDESİ

EĞİTİM ÇALIŞANLARIMIZA YÜKSEK LİSANS MÜJDESİ

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Karabük Üniversitesi arasında "Lisansüstü Eğitim Programı" İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Karabük Üniversitesi Rektörlüğünde gerçekleşen törende İl Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU ve Karabük Üniversitesi Rektörü Refik POLAT tarafından imzalanan diğer protokol olan "Lisansüstü Eğitim Programı" iş birliği protokolü ile Millî Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyonu Belgesi ile Öğretmen ve Okul Yöneticilerinin Mesleki Gelişimleri Yeniden Yapılandırılması hedeflenmektedir. Bu kapsamda protokol ile Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmi ve özel okul ve kurumlarda kadrolu olarak öğretmen veya yöneticilik yapanlar ile diğer kurum çalışanlarının meslekleri ile ilgili gelişmeleri takip etme, bilgi ve becerilerini artırmalarına yönelik lisansüstü eğitim alma ihtiyaçlarına cevap verilmesi amaçlanmaktadır. 

3 yıl süreyle geçerli olacak Protokole konu Tezsiz Yüksek Lisans Programlarının öğretim ücretine, Üniversite senatosunun belirlediği öğrenim ücreti üzerinden % 40 oranında indirim yapılacaktır.

Protokol Karabük Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde açık bulunan

Girişimcilik Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programı,

İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programı,

Kamu Yönetimi Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programı,

Sağlık Yönetimi Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programı 

Eğitim Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı ile açılacak olan Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans ve ücretli Tezsiz Yüksek Lisans Programlarını kapsamaktadır.

07-03-201907-03-2019

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.