KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Çalıştayı İstişare Toplantısı Yapıldı

Eğitim Çalıştayı İstişare Toplantısı Yapıldı

Karabük ilinde gerçekleştirilen eğitim öğretim faaliyetlerinin MEB 2023 Vizyon Belgesi ışığında, Bakanlığımız amaç ve hedefleri ile toplumun ihtiyaç ve beklentileri çerçevesinde standartları yükseltilerek karabük ilini eğitim ile anılan bir il misyonuna yaklaştırmak amacıyla gerçekleştirilecek olan 2. eğitim çalıştayının istişare toplantı yapıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE başkanlığında Karabük Öğretmenevinde gerçekleştirilen toplantıya Doç. Dr. Ali Çağatay KILIÇ ve Dr. Öğretim üyesi Ramazan CANSOY  ile Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail ÖZDEN, Müdür Yardımcılarımız Nevzat AKBAŞ ve Turgut ACARLI ve Şube Müdürlerimiz Erdal ÜNGÖREN ve Muhammet Nuri ATASEVEN katıldı. Toplantıda 17-18 Kasım 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Bir Hayat Sahnesi: Okul 2. Karabük Eğitim Çalıştayına ilişkin planlama ve organizasyon yapısı üzerinde istişarelerde bulunuldu.

02-11-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.