KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Kurumu Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı

Eğitim Kurumu Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı

İlimiz Merkez İlçe Okul Müdürleri ile 23 Mart 2018 Cuma günü saat 15.00’te Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Toplantı Salonunda Eğitim Kurumu Müdürleri Kurulu Toplantısı yapıldı.

İl Müdürümüz Ali KÖSE Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Müdür Yardımcılarımız Turgut ACARLI ve Nevzat AKBAŞ, Şube Müdürleri Muhammet Nuri ATASEVEN, Erdal ÜNGÖREN, Fatih DENİZ, Ahmet KÜÇÜKYILMAZ, ve Maarif Müfettişliği Birimi Sorumlusu Aydın ÖZGÜR ile Merkez İlçe okul/kurum müdürleri katıldı.

Toplantıyı iyi dilekleriyle açmasının akabinde İl Müdürümüz ders yılı başından beri  çok yoğun bir çalışma temposu içerisinde olunduğunu ve bu yoğunluğun artarak devam ettiğini söyledi.

İl Müdürümüz okul/kurum müdürlerine hitaben: 4 aydan beri sürdürülen aile ziyaretleri, öğrenci problemleri ve hiperaktif çocuklar, 15 Temmuz şehitlerinin ailelerine mektup projesi, Valiliğimizin Kardemir Karabükspor’a yardım kampanyası, Zeytin Dalı Operasyonuna yönelik okul etkinlikleri, anma ve kutlama faaliyetlerinde format değişikliğine gidilmesi, öğrencilerin çeşitli sosyal, kültürle yarışmalara teşvik edilmesi, destekleme ve yetiştirme kurslarının takip ve denetimleri, öğrenci-veli ilişkileri, öğrenci servis araçları için veli muvafakatlarının alınması, okul müdürlüklerine vekalet, sanat ve spor kurullarının oluşturulması, 3 Nisan Karabük’ün Kuruluşu ve Demir Çelik Fabrikalarının Temelinin Atılması Yıldönümü kutlamalarına yönelik yarışmalar, okul kantinlerinin elektrik ve su sayaçlarının ayrılması, okul gezilerinin tatil günlerinde yapılması, okul etkinliklerine basın davetinin Valilik kanalıyla yapılması, toplantıda verilen mesajların okul/kurumdaki ilgililerine iletilmesi, karşılaşılan ve suç teşkil eden konular hakkında zamanında işlem yapılması ya da zaman aşımına uğratılmadan ilgili makamlara iletilmesi, okul ve kurumların ölçülebilir kriterlerle takip edilmesi,

konularına değinerek “Biz iyi bir ekibiz. Daha da iyi olabilmemiz için çalışan, düşünen ve üreten bir yönetim anlayışı yaklaşımını öncelememiz, klasik yönetim anlayışını revize etmemiz gerekiyor. Bunu da başaracağımıza inanıyorum.”dedi ve sözü beraberindeki yöneticilerimize bıraktı.

Söz alan yöneticilerimiz okuma-yazma seferberliği, “Hayalimdeki Karabük” yarışması, iş sağlığı ve güvenliği ödenekleri, BAKKA projeleri, öğretmenlik uygulaması için hizmet içi eğitim konularına değindi.

23-03-201823-03-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.