KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM SENDİKA TEMSİLCİLERİ İLE “BİR HAYAT SAHNESİ OKUL” 2. EĞİTİM ÇALIŞTAYI HAZIRLIK VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİM SENDİKA TEMSİLCİLERİ İLE “BİR HAYAT SAHNESİ OKUL” 2. EĞİTİM ÇALIŞTAYI HAZIRLIK VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE, Karabük ilinde gerçekleştirilen eğitim öğretim faaliyetlerinin MEB 2023 Vizyon Belgesi ışığında, Bakanlığımız amaç ve hedefleri ile toplumun ihtiyaç ve beklentileri çerçevesinde standartları yükseltilerek Karabük İlini eğitim ile anılan bir il misyonuna yaklaştırmak amacıyla yönetici, öğretmen, öğrenci, veli ve eğitim öğretim faaliyetleriyle doğrudan ilişkili STK temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek 2. eğitim çalıştayı ile ilgili planlama yapmak ve istişarelerde bulunmak üzere eğitim sendikası şube başkanları ile bir araya geldi. 

Eğitim Bir Sen Karabük Şube Başkanı Zeki ÖZ, Türk Eğitim Sen Karabük Şube Başkanı Ahmet Turgut KURTOĞLU, Karabük Eğitim Sen Başkanı Bülent VERGİLİ ve Eğitim İş Sen Başkanı Zeki ÇELİK’in katıldığı, Müdür Yardımcılarımız Nevzat AKBAŞ ve Turgut ACARLI ile Şube Müdürümüz Erdal ÜNGÖREN’in de hazır bulunduğu toplantıda 17-18 Kasım 2018 tarihlerinde Bir Hayat Sahnesi: Okul teması ile gerçekleştirilmesi planlanan 2. Karabük Eğitim Çalıştayı çalışma gruplarının yapılandırılması, içerik ve program ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

07-11-201807-11-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.