KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Enerji Çocuk Projesi Tiyatro Gösterisi Gerçekleştirildi

Enerji Çocuk Projesi Tiyatro Gösterisi Gerçekleştirildi

Ülke genelinde ortaokul öğrencilerine, enerji verimliliği algısının ve bilincinin  kazandırılması amacıyla Bakanlığımız ile Enerji Verimliliği Derneği arasında imzalanan Enerji Çocuk İşbirliği anlaşması imzalanmıştır.

Anlaşma doğrultusunda 11 Kasım 2015 Çarşamba günü saat 10.00’da Vali Nafiz Kayalı Gençlik Merkezinde İl Müdürümüz Ali KÖSE, Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcısı Meliha DUMAN, Millî Eğitim Şube Müdürü Muhammet Nuri ATASEVEN ile Merkez İlçe Proje Okulu Aydınlıkevler Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin katılımıyla program gerçekleştirilmiştir. Program İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Muhammet Nuri ATASEVEN’in proje ile ilgili genel bilgiler vermesi ile başlamıştır. Sonrasında proje ile ilgili açıklamalarda bulunan  İl Müdürümüz ALİ KÖSE eğitimin önemine değinerek “Tasarruf bilinci vatandaşlık sorumluluğu olduğu gibi maneviyatımızın da gereğidir. İnsani bir davranıştır. Gelecek nesillere enerji kaynaklarını eksiktemeden devretmek onlara, yaşanabilir bir dünya devretmek bizim insani sorumluluğumuzdur.Enerji Verimliliği Derneğine ve bu organizasyonda görev alan katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.” dedi. 

İl Müdürümüzün konuşmalarının ardından katılımcıları bilgilendirmek amacı ile  enerji verimliliği derneği sorumluluğunda  tiyatro gösterisi gerçekleştirilmiştir.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.