KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Entegre Yönetim Sistemi Çalışmaları Tamamlandı

Entegre Yönetim Sistemi Çalışmaları Tamamlandı

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından 2019 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Müdürlüğümüzce hazırlanan "Kaliteli Hizmet Standartlara Sahip Bir Kurum: Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğü" isimli projemizin uygulama esasları doğrultusunda "Kalite Yönetim Sistemi" kurum inceleme çalışmaları tamamlandı.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,  ISO 14001  Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi  adıyla yer alan sistemleri birleştirerek oluşturduğumuz Entegre Yönetim sisteminin belgelendirilmesi için kurumumuzda bağımsız denetçiler tarafından 2 günlük süren uygunluk incelemesi yapıldı.

Yapılan incelemeler sonunda oluşturulan rapor firma yetkilileri tarafından İl Müdürümüze sunuldu. Değerlendirme ve elde edilen bulgular konusunda İl Müdürümüz ve Kalite Ekibinin hazır bulunduğu toplantıda bir sunum yapıldı.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU: " Kurumumuzda kalite standartları oluşturmak ve belgelendirmesini sağlamak amacıyla yaptığımız çalışmaları büyük bir titizlikle inceleyen bağımsız denetim ekibine teşekkür ediyorum. Büyük bir özveri ve koordineli çalışmalar sonucunda almaya hak kazandığımız bu üçlü kalite belgesinin süreçleri konusunda kamuoyunun bilgilendirildiği bir törenle önümüzdeki günlerde belgelerimizi teslim alacağız. Bundan sonra bu belgeleri alma sürecinde ortaya koyduğumuz standartları korumak ve çalışmalarımızda kalitemizi arttırarak devam ettirmek temel hedefimizdir." dedi.

10-10-201910-10-2019

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.