KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eskipazar Halk Eğitim Merkesi Yıl Sonu Sergi Açılışı

Eskipazar Halk Eğitim Merkesi Yıl Sonu Sergi Açılışı

Eskipazar Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından yapılan el emeği, göz nuru eserlerin yer aldığı serginin açılışı Eskipazar Kaymakamımız Sayın Enver Hakan ZENGİNCE, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE, Maarif Müfettişleri Başkanımız Sayın Mustafa ŞAHİN, Eskipazar İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Said Nuri ODABAŞOĞLU, İl Millî Eğitim Şube Müdürlerimiz Sayın Hasan GÜMÜŞ ve Mustafa Sayın, Eskipazar İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri Osman ÇELİK ve Hasan YAVUZ, daire amirleri, vatandaşlar ve kursiyerlerin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Açılışta bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz “Halk Eğitim Merkezleri günün ihtiyaçlarına göre insanımızın yaşadığı döneme uyarlanması ve yaşadığı dönem teknolojisini kullanması bakımından bir ara eğitim yeri olarak faaliyet gösterdiğini” ifade etti. Halk oyunları gösterisini izleyen ve bir süre sergiyi gezen İl Millî Eğitim Müdürümüz daha sonra ilçeden ayrıldı.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.