KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Bölgesel Çalıştayı Yapıldı.

eTwinning Bölgesel Çalıştayı 22-23 Aralık 2014 tarihlerinde Safranbolu’da yapıldı.
eTwinning Bölgesel Çalıştayı Yapıldı.

Avrupa Birliği Schoolnet Programı olan ve Ülkemizde Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim ve Yenilik Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından koordine edilen eTwinning Portalına yönelik bölgesel çalıştay Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü organisazyonuyla Safranbolu Bağlar Saray Otel de 22-23 Aralık 2014 tarihleri arasında düzenlendi.

Karabük ilimizle birlikte toplam 7 ilden ( Bartın, Zonguldak, Kastamonu, Düzce, Bolu, Çankırı, ) 50 öğretmenin katıldığı  Çalıştay’ın açılışı Karabük Vali Yardımcısı Erkan ÇAPAR ve İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah KAPLAN’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Katılımcılara hitaben bir konuşma yapan Vali Yardımcısı Erkan ÇAPAR, katılımcılara başarılı bir çalıştay temennisinde bulundu.

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünden Hakan ÖZTÜRK’ün Ulusal Destek Servisi ve eTwinning genel tanıtımının ardından, Karabük eTwinning Koordinatörü Erol GİRGİN, Düzce eTwinning Koordinatörü Elif FERGANE,  İngilizce öğretmenleri Ahmet BİÇER ve Adnan GÜLÖZER tarafından verilen eğitimlerle öğretmenlere eTwining portalı tanıtımı ve kullanımı, eTwinning projeleri başlatılması konularında bilgiler verilerek uygulamalı çalışmalar yaptırıldı.

Çalıştaya katılan öğretmenlere sertifikaları ,Vali Yardımcısı Yunus KALAYCI ve İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah KAPLAN tarafından verildi.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.