KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Evde Eğitim Öğrencimizin Karne Heyecanı

Evde eğitim gören öğrencilerimizden Damla ÖZDEMİR karnesini Vali Yardımcımız ve İl Milli Eğitim Müdürümüzün elinden aldı.
Evde Eğitim Öğrencimizin Karne Heyecanı

 Bedensel engeli nedeniyle okula gidemeyen ilkokul 1. sınıf öğrencimiz Damla ÖZDEMİR, karnesini evde aldı. İl Milli Eğitim Müdürlüğünce görevlendirilen Öğretmen Fatma AKKOÇ tarafından Beşbinevler Mahallesi´ndeki evinde eğitim verilen Damla ÖZDEMİR, karnesini  Vali Yardımcımız Sayın Abdullah ACAR ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN´dan aldı.

Vali Yardımcımız Sayın Abdullah ACAR Damla´nın karnesinin çok iyi olduğunu belirterek, Öğrencimiz Damlayı tebrik etti. İl genelinde 22 öğrencinin evde eğitim hizmetinden faydalandığı bilgisini veren Sayın Vali Yardımcımız, "Damla, bu öğrencilerimizden bir tanesi. Okuma ve yazmayı öğretmeninin katkılarıyla öğrendi. Böyle vatandaşlarımız olduğu sürece devlet olarak böyle yardımları yapmak durumundayız. Burada önemli olan çocuğumuzun eğitimi. Burada anne, baba ve öğretmenimiz rehber olacak. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN öğrencimizin sağlık durumu ile ilgili ailesinden bilgi aldı. Öğrencimizle bir süre sohbet etti ve çeşitli hediyeler takdim etti. Öğrencilerimizin hedeflerini gerçekleştirmeleri noktasında her türlü desteğe hazır olduklarını belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz, evde eğitim kapsamında görevlendirilen öğretmenlerimize de fedakarlıklarından dolayı teşekkür etti.

 

 

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.