KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Geçici İşçi Kadrosunda Görev Yapan Personele Yönelik Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

Geçici İşçi Kadrosunda Görev Yapan Personele Yönelik Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamında kadroya geçirilen ve il genelinde bulunan Okul/Kurumlarımızda geçici işçi kadrosunda görev yapan personele yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

28.06.2018 Perşembe günü saat 09.00’da Karabük Halk Eğitimi Merkezi ve ASO konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya İl Müdürümüz Ali KÖSE, Şube Müdürlerimiz Muhammet Nuri ATASEVEN ve Erdal ÜNGEREN, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Oktay KÖSE ile Destek Hizmetleri Personeli Hüseyin ELMACI ve il genelindeki okul/kurumlarda görev yapan işçiler katıldı.

Şube Müdürümüz Muhammet Nuri ATASEVEN toplantıyı açış konuşmasından sonra İl Müdürümüz Ali KÖSE’ ye söz verdi. İl Müdürümüz personelin geçmiş Ramazan Bayramlarını tebrik ederek başladığı konuşmasında: “Bu ilin Millî Eğitim Müdürü olarak öncelikle hepinizi tebrik ediyor ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çünkü göreve başladığınız günden beri Müdürlüğümüze hiçbiriniz ile ilgili bir olumsuzluk intikal etmedi. Bu bağlamda sorumlu olduğunuz okul yöneticilerini ve Millî Eğitim Müdürlüğü yöneticilerini de tebrik ediyorum. Sizlere tavsiyem işinizin inceliklerini çok iyi öğrenip uygulamanızdır. Temizlik ve hizmet başlı başına bir uzmanlık alanıdır. Standart oluşturmanız ve standartlarınızı yükseltmeniz lazım. Ayrıca kıyafetimiz ve davranışlarımız da görevimizle uyumlu olmalıdır. Okul, kurum personelimiz ve idarecilerimiz ile ilişkilerimizdeki hassasiyetlerimizi koruyalım. örnek davranış ve çalışmalarınızın devamını diliyorum, sizlere güveniyorum.” diyerek  başka bir toplantıya katılmak üzere toplantı salonundan ayrıldı.

Kadroya geçiş işlemleri, işçilerin sosyal ve mali hakları, iş sağlığı ve güvenliği konularında katılımcılara bilgilendirmelerde bulunulmasının akabinde işçilerimizin sorularının ilgili personelimiz tarafından cevaplandırılmasının ardından toplantı son buldu.

28-06-201828-06-201828-06-201828-06-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.