KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Haftalık İstişare Toplantılarını Okullarımızda Gerçekleştiriyoruz

Millî Eğitim Tam Kadro Okullarda
Haftalık İstişare Toplantılarını Okullarımızda Gerçekleştiriyoruz

İl Müdürümüz Ali KÖSE başkanlığında önceki haftanın değerlendirilmesi, yeni haftaya ilişkin öncelikli konular, İl Müdürümüzün tespit ve talimatları, istişare ve karar gerektiren konuların görüşülmesi ve Müdürlüğümüz yöneticilerinin diğer yöneticilerle paylaşmak istediği ve koordinasyon gerektiren konuları görüşmek ve değerlendirmek üzere düzenlenen “Haftalık İstişare Toplantıları” Müdürlüğümüz iş ve işleyişinin ve yönetim anlayışının tabana yansıtılması ve okulların işleyişi, talep ve sorunlarının yerinde tespiti amacıyla bundan böyle okullarımızda yapılacak.

Şehit Mehmet Dinçel İlkokulunda İl Müdürümüz başkanlığında gerçekleştirilen ilk istişare toplantısına Müdür Yardımcılarımız Turgut ACARLI ve Nevzat AKBAŞ, Şube Müdürlerimiz Muhammet Nuri ATASEVEN, Fuat ÜNLÜ, Muharrem YOL, Hasan GÜMÜŞ, Erdal ÜNGÖREN, Fatih DENİZ, Ahmet KÜÇÜKYILMAZ ile Maarif Müfettişleri Birimi Sorumlusu Aydın ÖZGÜR, Okul Müdürü Erdoğan ÜNVER ve Okul Aile Birliği Başkanı Dilek CİN katıldı.

Toplantıda: okul güvenlikleri, işlem sürecinin bütünüyle takibi, şehit ailelerine mektup projesi, okul servislerinin denetimi, Sayın Valimizin başkanlığında yapılan 2. Kanaat dönemi Okul Güvenliği Toplantısında görüşülen konular, okul servis araçları ve taşımalı eğitim şoförlerine yönelik eğitim ve bilgilendirme toplantıları, “Hayalimdeki Karabük” adlı yarışma ve okul kantinlerindeki elektrik sayaçlarının ayrılması konuları görüşüldü. Müdürlüğümüz yöneticileri bilgi paylaşımında bulunarak duyurmak istediği konulara değindi. Daha sonra Okul Aile Birliği Başkanı Dilek CİN ve Okul Müdürü Erdoğan ÜNVER’e söz verildi. Okul Aile Birliği Başkanı ve Okul Müdürü toplantıya ev sahipliği teveccühü için Müdürlüğümüz yöneticilerine teşekkür ederek okulda gerçekleştirilen etkinlikler ve eğitim-öğretim faaliyetlerine değinerek okulun talep ve sorunlarını ifade etti. Toplantı görüş birliği içinde son buldu.

 05-02-201805-02-201805-02-201805-02-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.