KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İhmal ve İstismar Konulu Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi.

İhmal ve İstismar Konulu Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi.

İlimiz Merkez ve Safranbolu İlçesinde görevli tüm okul ve kurum müdürlerimize “İhmal ve İstismar” konulu Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.

Karabük Cumhuriyet Savcısı Mehmet YURT, Adli Tıp uzmanı Zafer LİMAN, Çocuk Cerrahisi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Murat ÇAKAR, Psikolog Ersin AYDIN ve Çocuk Gelişim Uzmanı Elif KORKMAZ tarafından yapılan bilgilendirme toplantısına İl Müdürümüz Ali KÖSE, Maarif Müfettişleri Başkanı Mustafa ŞAHİN ile Özel Eğitim ve Rehberlik Şube Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ de katıldı.

Şube Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ’ün ihmal ve istismar hakkında özet bilgi vererek konuyla ilgili Ülkemizdeki uygulamalarından bahsetmesinin akabinde İl Müdürümüz konuya ilişkin olarak ilgili kurumlar ile işbirliği içinde çalışıldığını, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü uzmanlarınca İlimiz Rehber Öğretmenlerine Çocuk İzlem Merkezi, ihmal ve istismar konusunda bilgilendirmede bulunulduğunu, bu çalışma ile de okul müdürleri bilgilendirilmek sureti ile ilgi alanının daha da genişletilmiş olacağını ifade ederek Karabük Cumhuriyet Savcısı Mehmet YURT, Adli Tıp uzmanı Zafer LİMAN, Çocuk Cerrahisi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Murat ÇAKAR, Psikolog Ersin AYDIN, Çocuk Gelişim Uzmanı Elif KORKMAZ ve katılımcılar ile organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti. 

Toplantı uzmanların konu ile ilgili okul müdürlerimizi bilgilendirmesi ile tamamlandı.

13-05-201613-05-201613-05-201613-05-2016

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.