KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Kıyafet Yardımı Yapıldı.

İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Kıyafet Yardımı Yapıldı.

              Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından İlimiz Merkez ve İlçelerinde bulunan ilk/ortaokullarında eğitim gören fakir öğrencilere mont ve ayakkabı dağıtımı gerçekleştirildi. 

Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen törene İl Müdürümüz Ali KÖSE, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay ÖZCAN ile öğrencileri yardım kapsamına giren Merkez İlçe ilk/ortaokul  müdürleri katıldı.  

Törende  Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay ÖZCAN yaptığı konuşmada: Başkanı bulunduğu Ticaret ve Sanayi Odasının bu etkinliği geleneksel hale getirdiğini ifade ederek "Muhtaç 600 öğrencimize yaptığımız bu giysi yardımı için esnaflarımıza, yönetim kurulumuza ve bu projede ortağımız İl Millî Eğitim Müdürlüğümüze bizlere çocuklarımıza yardım etme fırsatı verdikleri için teşekkür ediyor, öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

İl Müdürümüz Ali KÖSE konuşmasında: bu sosyal yardım projesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek bu organizasyonu finanse eden Ticaret ve Sanayi Odası Başkanına, Yönetim kuruluna ve çalışanlarına Karabük Eğitim Camiası adına teşekkür etti. Müdürümüz konuşmasında ayrıca "Bizi diğer ülkelerden ülke olarak; insanımızı da vatandaş olarak farklı kılan yönümüz, hasletimiz kendi yaramızı sarmamız, her şeyi devletten beklemememizdir. Ülke ekonomilerinin kırılgan olduğu bu son yıllarda ekonomik istikrarımızın sebeplerinden biri de kurumlarımızın ve insanımızın bu yönlü yapısı, yaklaşımı ve duyarlılığıdır. Bu ruh bizde oldukça geleceğimiz hep güvende olacaktır. Yapılan yardımların çocuklarımıza hayırlı olmasını diliyorum. " dedi.

Törende yapılan konuşmaların ardından Karabük Merkez ilçe ile Eskipazar, Ovacık ve  Yenice ilçelerinde bulunan  ilk/ortaokullarında öğrenim gören 600 öğrenci için, içerisinde ayakkabı ve mont bulunan ve her okul için ayrı ayrı hazırlanan koliler belirlenen öğrencilere dağıtılmak üzere okul müdürlerine teslim edildi.

02-11-201602-11-201602-11-201602-11-201602-11-201602-11-2016

 

 

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.