KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Danımşma Komisyonu Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Danımşma Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Eğitim ve öğretim hizmetlerinin il düzeyinde sürdürülmesinde karşılaşılan sorunlar hakkında millî eğitimin genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda çözüm önerileri hazırlamak ve eğitim ve öğretim hizmetlerinin toplumsal ihtiyaçlara cevap vermek üzere geliştirilmesine esas olacak ilke ve yöntem önerilerinde bulunmak üzere ilgi Millî Eğitim Bakanlığı İl ve İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri Yönetmeliği doğrultusunda oluşturulan İl Millî Eğitim Danışma Komisyonu Valimiz Sayın Fuat GÜREL'in başkanlığında gerçekleştirildi.

27 Aralık 2019 Cuma günü Karabük Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Valimiz Sayın Fuat GÜREL, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher BERKER, İl Emniyet Müdürü Sırrı TUĞ, Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mücahit COŞKUN, İl Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet UZUN, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir ÇETİN, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip SÖKMEN, yönetmelik gereğince komisyonun doğal üyesi olan kurum/kuruluş müdürleri,  Müdürlüğümüz yöneticileri, STK temsilcileri, okul müdürleri ile öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

Müdür Yardımcımız Turgut ACARLI'nın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılının Genel Değerlendirmesi, Güvenlik Tedbirleri, DYK ve İYEP Kursları, İnşaat ve Onarım Çalışmaları, Okul Kameraları ve Kent Güvenlik Yönetimi Sistemine Entegrasyonu, Okul Kantin ve Yemekhanelerinin Denetimi, Öğrenci Davranışlarının Değerlendirilmesi, Okul Kayıt Alanları, Uygulanan ve Planlanan Projeler, Ölçme ve Değerlendirme Faaliyetleri, Hayat Boyu Öğrenme Faaliyetleri, Özel Eğitim Öğrencilerine Yönelik Gerçekleştirilen Faaliyetler, Sosyal, Kültürel ve Sportif Çalışmalar konularında İl Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU tarafından komisyon üyelerine brifing verildi.

Katılımcıların görüşlerini paylaştığı ve sorularının cevaplandırıldığı toplantı, yapılan değerlendirmelerin ardından sona erdi.

28-12-201928-12-201928-12-201928-12-201928-12-2019

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.