KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı II. Yarıyıl Mesajı Yayımladı

İl Millî Eğitim Müdürümüz 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı II. Yarıyıl Mesajı Yayımladı

İki haftalık bir aranın ardından okullarımızın, sevgili çocuklarımız ve gençlerimizin sesleriyle can bulduğu bugünün sevinci ve coşkusuyla bir yarıyıla daha başlamanın heyecanı içindeyiz.

Bizler idarecisinden, öğretmenine, hizmetlisinden, servis şoförüne kadar eğitimin tüm paydaşları olarak büyük ve güçlü Türkiye’nin  temel taşları olduğumuz bilinciyle geleceğimizin teminatı yavrularımıza bir aile sıcaklığı ve huzuru içinde, en iyi hizmeti sunmanın azim ve kararlılığı içindeyiz.

Bakanlığımızın eğitim ve öğretim vizyonu çerçevesinde ulaşmaya çalıştığımız hedeflerin en önemli anahtarının Sayın Bakanımızın ifadeleriyle öğrecilerimize her sabah okula geldiklerinde onları hasretle bekliyor olduğumuzu hissettirmek ve okullarımızdaki öğretmen odalarının her teneffüs saatinde okul gelişimi ile ilgili kararların alındığı huzur ve mutluluğun adresi olması olduğunun bilincindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle sevgili öğrencilerimi, saygı değer meslektaşlarımı, eğitim çalışanlarımızı ve en önemli paydaşımız olan velilerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyor 2018-2019 eğitim - öğretim yılı II. Döneminin Karabükümüz ve ülkemiz için  sağlıklı, başarılı ve huzur dolu bir eğitim-öğretim dönemi olmasını diliyorum.

 

Mehmet Fatih VARGELOĞLU

İl Millî Eğitim Müdürü    

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.