KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE´nin Kurban Bayramı Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE´nin Kurban Bayramı Mesajı

     Ülkemizin birlik ve beraberliğine kasteden iç ve dış güçlerin el ele vererek, huzur ve asayişimizi sürekli tehdit eden terör fitnesini alevlendirdiği, yaşadığımız coğrafyada her zamanki bedelin de fazlasına zorlandığımız zor dönemlerimizden birinde daha milletçe kurban bayramına erişmenin iç burukluğu içindeyiz.

     15 Temmuz darbe girişimi olarak tescillenen büyük ihanet ile ellerimiz kelepçelenmek istenirken bizi ayağımızdaki prangalardan kurtaran bilinç ve ruhla bu badirelerin hepsini atlatacağımıza; ülkemizi ve milletimizi bekleyen parlak geleceğin bizden medet uman ülkelerin de kurtuluşu olacağına yürekten inanıyorum.

      Bu duygu ve düşünceler içerisinde Kurban Bayramınızı ülkemiz, milletimiz, insanlık ve tüm eğitim camiamız için sevgiye, dostluğa, barışa, birlik beraberlik ve huzura vesile olmasını diliyorum. Yine bu vesileyle; vatanımız ve mukaddesatımız uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah´tan rahmet dilerken, tüm yönetici, öğretmen, personel, veli ve öğrencilerimiz ile değerli Karabük Halkının mübarek Kurban Bayramlarını tebrik ediyor, sağlık, huzur, barış ve kardeşlik içinde nice bayramlara erişmemiz dileğiyle saygı ve sevgilerimi sunuyorum. 10/09/2016

 

Ali KÖSE         

İl Millî Eğitim Müdürü

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.