KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE´nin Ramazan Bayramı Mesajı

  İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE´nin Ramazan Bayramı Mesajı

Gönüllerimizi hoşgörünün, sevginin, saygının, merhametin, yardımlaşmanın, barış ve kardeşliğin doldurduğu; yakınlaşma, yardımlaşma, paylaşma ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı bir Ramazan bayramımızı daha idrak ediyoruz.

 Bayramlar, birliğimizi, dirliğimizi pekiştiren değerlerin yeniden hatırlandığı, iyilik ve güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı, dostluk ve kardeşlik duygularının güçlendiği, sevgi ve saygının hâkim olduğu çok özel günlerdir.

 Bu özel günler; millî, manevî ve kültürel değerlerimiz ile insanî evrensel değerlerin aktarımına vesile olması bakımından da ayrıca önemlidir. 

 Bu kalbî duygu ve düşüncelerle; vatanımız, mukaddesatımız uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor,  birlikte çalışmakla gurur duyduğum tüm yönetici, öğretmen, diğer personel, veli ve öğrencilerimizin, esnafı ve eşrafıyla Değerli Karabük Halkının mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik ediyor; sağlık, huzur ve barış içinde nice bayramlara erişmemiz dileğiyle saygı ve sevgilerimi sunuyorum. 01/07/2016

 

                                                                                                                     Ali KÖSE

                                                                                                             İl Millî Eğitim Müdürü

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.