KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE´nin TEOG Sınavı Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE´nin TEOG Sınavı Mesajı

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı II. Dönem TEOG Ortak Sınavları 26-27 Nisan 2017 tarihlerinde İlimizde toplam 61 okulumuzda 2675 öğrencinin katılımıyla yapılacaktır.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimize huzurlu bir sınav ortamı sunmak adına tüm tedbirler alınmıştır. Engelli öğrencilerimiz, evde eğitim gören öğrencilerimiz için de durumlarına özel sınav ortamı hazırlanmıştır. 

Sevgili öğrenciler;

Millî Eğitimde öncelikli hedefimiz sizlerin iyi yetişmiş, kendine güvenen, kendini ifade edebilen, donanımlı, nitelikli, Millî ve manevi değerlerine sahip çıkan bireyler olarak yetişmenizi sağlamaktır. Sınavlar öncelikle eksikliklerimizi görerek sınırları zorlayacak hedefler çizmek için bir yol göstericidir. Bu manada hep daha iyiye bir başlangıç olarak değerlendirilmesi gerektiğini unutmayın. 

Kıymetli veliler, çok değerli meslektaşlarım;

Eğitimde temel amaç önce iyi insan, iyi vatandaş yetiştirmektir. Bu iki temel özellikten sonra iyi meslek adamı gelir. Biz bu niteliklerin üçünü de dengeli olarak kazandırmaya çalışıyoruz.

Eğitimi akademik başarının yanında sosyal, kültürel, sportif, sanatsal yönü de ihmal etmeden birlikte yapılandırmak adına işbirliğimizi daha da yoğunlaştırmamız gerektiğini düşünüyorum.

TEOG sürecindeki katkılarınızdan dolayı siz kıymetli velilerimize ve değerli meslektaşlarıma şimdiden teşekkür ediyor,

26-27 Nisan 2017 tarihlerinde yapılacak II. Dönem TEOG Ortak Sınavlarında çocuklarımıza üstün başarılar diliyorum. 

 

                                                                                                                    Ali KÖSE

                                                                                                            İl Millî Eğitim Müdürü

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.