KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU Yeni Yıl Mesajı Yayımladı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU Yeni Yıl Mesajı Yayımladı

Bir yılı daha geride bırakarak yeni bir yılı karşılamanın heyecanı içindeyiz. Her yeni yıl; kendimiz, ailemiz ve sevdiklerimiz için ümit ettiklerimizi gerçekleştirmek adına çaba, çalışma ve motivasyon kaynağıdır.

Eğitim ve öğretim faaliyetleri açısından değerlendirdiğimizde 2019 yılı İlimiz ve Ülkemiz açısından önemli gelişmelere sahne olmuştur. "Mutlu Çocuklar, Güçlü Türkiye" hedefiyle Bakanımız Prof. Dr. Sayın Ziya SELÇUK tarafından açıklanan 2023 Eğitim Vizyon Belgesiyle belirlenen hedefler kapsamında Zenginleştirilmiş kütüphanelerden, Tasarım ve Beceri Atölyelerine, Destek Eğitim Odalarına kadar Güçlü Türkiye'mizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine taşıyacak olan çocuklarımızın ve gençlerimizin hizmetine sunulmuştur.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bir eğitim kenti olan Karabük'ümüzü eğitimin tüm paydaşlarıyla hep daha ileriye var gücümüzle koşmaya azmimiz ve inancımız tamdır.

Bu vesileyle tüm yönetici, öğretmen ve personelimiz ile öğrenci ve velilerimize 2020 yılının; sağlık, mutluluk ve huzurla geçmesini temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

 

 

Mehmet Fatih VARGELOĞLU

İl Millî Eğitim Müdürü

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.