KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

Çağımızın en dinamik mesleklerinden olan, gazetecilik mesleği;  halkımızın haber alma ve bilgi edinme hakkının teminatı ve bu sebeple demokrasimizin en önemli yapı taşlarından biridir.

Gazetecilik, hem yazılı, hem görsel, hem de sosyal medyada, kamuoyuna haber servis eden, doğru haber verme konusunda tarafsızlığı, objektifliği ve kişilik haklarına saygıyı temel alan ilkeleri ve hassasiyetleri olan bir meslek dalıdır.

Kar, kış demeden büyük bir fedakârlıkla haber peşinde koşan, şehrimizin nabzını tutan değerli basın mensuplarımızın varlığı, şehrimizin tanıtılmasında ve sorunların çözümünde büyük bir rol oynamaktadır. Halkımızın taleplerini, ihtiyaçlarını bize aktarma noktasında aracı olan basın mensuplarımız, aynı zamanda kamu hizmetlerinin halka yansıtılmasında da bizlere yardımcı olmaktadır. Şehrimizde basın mensuplarımızın başarıyla yerine getirdikleri bu kutsal görevi, bundan sonra da aynı duyarlılık ve kararlılıkla sürdüreceklerine yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, ilkeli ve dürüst yayıncılık prensiplerinden ödün vermeyen, yaşadıkları tüm zorluklara rağmen her koşulda kamuoyunu aydınlatmak için büyük bir özveriyle çalışan tüm basın mensuplarımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"'nü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

 

 

Mehmet Fatih VARGELOĞLU

İl Millî Eğitim Müdürü    

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.