KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nun 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nun 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

"Mutlu Çocuklar, Güçlü Türkiye" hedefinin mimarları, sevgi, saygı, hoşgörü ile yarınlarımızın ümidi çocuklarımızı Büyük ve Güçlü Türkiye'mizin 2023, 2053 ve 2071 alî hedeflerine koşar adımlarla ulaştırma gayreti içinde olan, dünyanın en değerli mesleğini icra eden tüm öğretmenlerimizin "Öğretmenler Günü"nü tebrik ediyorum.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e "Millet Mektepleri Başöğretmenliği" ünvanının verilişinin yıl dönümünde bizler; "Bir millet irfan ordusuna sahip olmadıkça muharebe meydanlarında ne kadar parlak zaferler elde ederse etsin. O zaferlerin kalıcı sonuçlar vermesi ancak irfan ordusuna bağlıdır" sözlerin muhatabı olarak ülkemizin yarınını inşa ederken tarihine ve kültürüne duyarlı, değerlerinin bilincinde ve insanlık vasıfları yüksek bir nesil yetiştirme azim ve gayreti ile geleceğe emin adımlarla koşmanın heyecanını, gurur ve onurunu yaşıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm meslektaşlarımın 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü bir kez daha kutluyor, başta şehit öğretmenlerimiz olmak üzere ebediyete irtihal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

 

 

Mehmet Fatih VARGEOĞLU

İl Millî Eğitim Müdürü   

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.