KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nun Veda Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nun Veda Mesajı

 

26 Kasım 2018 tarihinde başladığım Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğü görevimden Ordu İl Millî Eğitim Müdürü olarak atanmam sebebiyle 30.04.2020 tarihi itibariyle ile ayrılıyorum.   

 

Görev yaptığım bu süreçte, elimizden geldiği, gücümüzün yettiği kadarıyla mazeret üretmeden, ertelemeden, başarının bir ekip işi olduğu bilinciyle; hak, hakikat ve adalet ölçüleri içerisinde; açık, anlaşılır, adil ve şeffaf bir yönetim anlayışı ile ülkemizin ve şehrimizin hedefleri doğrultusunda sabır ve özveri ile çalıştık. Bu süre içerisinde beraber çalışma fırsatı yakaladığım İl ve İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerindeki tüm mesai arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.  

 

Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı akademik başarının yanı sıra millî ve manevi değerlerine bağlı, düşünebilen, baktığını görebilen, irdeleyen, sorgulayan, sosyal becerileri ile de insanlığı kucaklayan bir nesil yetiştirme yolunda kendimiz ile yarışmayı sürdürme azim ve kararlılığı içinde eğitimin tüm bileşenleriyle elbirliği içerisinde "Çocuklarımız her daim daha iyisine daha güzeline layıktır." anlayışıyla İlimizde gerçekleştirdiğimiz her başarının altında sizlerin imzası, her güzelliğin gerçekleşmesinde sizlerin büyük emeği var.  

 

Karabük'ümüzün daha ileri bir noktaya taşınabilmesi, eğitimde kalitenin daha üst seviyelere yükseltilebilmesi için burada olduğum süre boyunca himaye eden Valimiz Sayın Fuat GÜREL'e, desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi değerli devlet büyüğümüz Sayın Mehmet Ali ŞAHİN'e, Milletvekillerimiz Sayın Cumhur ÜNAL, Sayın Niyazi GÜNEŞ ve Dr. Sayın Hüseyin Avni AKSOY'a, Karabük Belediye Başkanımız Sayın Rafet VERGİLİ'ye, Hayırseverlerimize, Kamu Kurumlarına, Sivil Toplum Kuruluşlarına, Basın Mensuplarına katkı ve destekleri, birikimleri, emekleri için teşekkür ediyor; mesai harcadığımız tüm arkadaşlarıma, idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.  

 

Kalın sağlıcakla...

 

 

Mehmet Fatih VARGELOĞLU

İl Millî Eğitim Müdürü    

 

 

 

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.