KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Özel Eğitim Okullarını Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Özel Eğitim Okullarını Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE beraberinde İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Hasan GÜMÜŞ ile birlikte Özel Eğitim okullarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Sırasıyla Yaşama Sevinci Özel Eğitim İlkokulunu, Sevgibağı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezini, Karabük Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Merkezi, Karabük Mehmet Mescier Özel Eğitim İş Uygulama Merkezini ve Rehberlik Araştırma Merkezini ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz burada okul ve kurumların yöneticilerinden bilgiler aldı. Öğretmenlerle  görüştü, öğrencilerle ilgilendi. Özel Eğitim öğretmenliğinin adı gibi özel olduğunu, büyük fedakârlık, sabır ve gayret gerektirdiğini söyleyerek öğretmenlere teşekkür etti. Okul/kurum yöneticilerinden kurumları hakkında bilgiler aldı. Okul bina ve eklentileri gezildi. Eğitim uygulamaları yerinde görüldü. Millî Eğitim Müdürümüz bu okullara yönelik ziyaret ve takiplerin sürdürüleceğini bildirdi.

 

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.