KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE´nin Kurban Bayramı Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE´nin Kurban Bayramı Mesajı

  Milletçe zor anlar yaşadığımız bu günlerde gönül dehlizlerimizi hoşgörünün, sevginin, saygının, merhametin, yardımlaşmanın, barış ve kardeşliğin şavkının aydınlattığı; yakınlaşma, yardımlaşma, paylaşma ve kardeşlik duygularının yaygınlaştığı, insanlık âlemini yüce erdemlerle yüzleştiren bir kurban bayramımızı daha idrak ediyoruz.

 Bayramlar, birliğimizi, dirliğimizi pekiştiren değerlerin yeniden hatırlandığı, iyilik ve güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı, dostluk ve kardeşlik duygularının güçlendiği, sevgi ve saygının hâkim olduğu çok özel günlerdir.

 Bu özel günler; millî, manevî ve kültürel değerlerimiz ile insanî evrensel değerlerin yetiştirmekte olduğumuz genç nesle aktarımına vesile olması bakımından da ayrıca önemlidir.

 Bu kalbî duygu ve düşüncelerle; vatanımız, mukaddesatımız uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor,  birlikte çalışmakla gurur duyduğum tüm yönetici, öğretmen, personel, veli ve öğrencilerimizin, esnafı ve eşrafıyla Değerli Karabük Halkının mübarek Kurban Bayramlarını tebrik ediyor; sağlık, huzur ve barış içinde nice bayramlara erişmemiz dileğiyle saygı ve sevgilerimi sunuyorum. 18/09/2015

 Ali KÖSE                 

          Karabük İl Millî Eğitim Müdürü

 

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.