KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE´den Taziye Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE soba zehirlenmesinden vefat eden Ecrin AĞACCIOĞLU´nun okuluna taziye ziyaretinde bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE´den Taziye Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE beraberinde Maarif Müfettişleri Başkanımız Sayın Mustafa ŞAHİN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Kadir ÖZTÜRK ve İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Nevzat AKBAŞ ile birlikte ilimiz Şehit Mehmet Dinçel İlkokulu Anasınıfında eğitim görnekteyken soba zehirlenmesinden vefat eden çocuğumuz Ecrin AĞACCIOĞLU´nun sınıfını ziyaret etti. Ecrin´in sınıf arkadaşlarına, öğretmenine ve okul idaresine başsağlığı dileyen İl Milli Eğitim Müdürümüz ve beraberindekiler bir süre Ecrin´in arkadaşları, sınıf öğretmeni ve okul idarecileriyle sohbet etti. Ecrin AĞACCIOĞLU´nun vefatından derin üzüntü duyduğunu dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ALİ KÖSE, Allah´tan bir daha bizlere böyle bir acı yaşatmaması temennisinde bulundu. Ardından öğrencilerle günün anısına hatıra fotoğrafı çektiren İl Milli Eğitim Müdürümüz ve beraberindekiler okuldan ayrıldı.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.