KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN Müdür Atamaları Hakkında Basına Bilgi Verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN İlk defa ve Yeniden müdür olarak görevlendirmeler hakkında Karabük Haber Gazetesi´ne bilgi verdi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN Müdür Atamaları Hakkında Basına Bilgi Verdi.

           Bakanlığımız tarafından alınan kararla bu yıl ilk kez ve yeniden atanacak okul ve kurum müdürleri sözlü sınava tabi tutuldu. Bu kapsamda konuyla ilgili Karabük Haber gazetesine bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN,  15-23 Ekim 2014 tarihleri arasında toplam 208 kişinin sözlü sınava girmek için müracaat ettiğini, bu 208 kişiden 31’inin sözlü sınava girmediğini belirtti.  Sözlü sınava katılan 177 kişiden 97’sinin 70 ve üzeri puan alarak tercih yapmaya hak kazandığını, tercih yapmaya hak kazananların tercih işlemlerini Bakanlığımız tarafından açıklanan takvime göre 13-18 Kasım tarihleri arasında yapabileceklerini söyledi. İlimizde 64 adet münhal okul ve kurum müdürlüğü bulunduğunu, bu münhal bulunan kadrolara tercih sıralamaları ve puan üstünlüklerine göre görevlendirmelerin yapılacağını belirtti.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.