KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN Sayın Valimiz Orhan ALİMOĞLU´nu Ziyaret etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN beraberinde İl Milli Eğitim Müdür Yardıncısı Kadir ÖZTÜRK, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nevzat AKBAŞ ve bazı okul müdürleriyle birlikte Sayın Valimiz Orhan ALİMOĞLU´nu makamında ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN Sayın  Valimiz Orhan ALİMOĞLU´nu Ziyaret etti

              İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah KAPLAN, 24 Kasım Öğretmenler günü kutlama programı kapsamında yapılacak olan etkinlikler hakkında Sayın Valimiz Orhan ALİMOĞLU’na bilgi verdi.

             Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Valimiz Orhan ALİMOĞLU “Öğretmenlerimiz çocuklarımızı bilgi ve beceri ile topluma yararlı nesiller olarak yetiştiren fedakâr insanlardır. Öğretmen de etrafına faydalı olan, ışık saçabilen aydın kişidir. Öğretmenlik peygamberlik mesleğidir. Bunun için öğretmenlik kutsaldır. Bir ülkenin gelişip, kalkınması, öğretmenlerimizin çalışmasına bağlıdır. Bu ülkeyi güçlü yapan eğitimdir. Sizlerin nezdinde tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, ebediyete intikal etmiş bütün öğretmen ve eğitimcilerimizi rahmetle anıyor, aileniz ve öğrencilerinizle birlikte sağlıklı, mutlu, başarılı ve huzurlu yarınlar diliyorum” dedi.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.