KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN´a Veda Yemeği

12/08/2014 tarihinden bu yana İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini sürdüren Sayın Seyfullah KAPLAN, 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde Milletvekili Aday Adayı olmak için bugün istifa ediyor.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN´a Veda Yemeği

 

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN için Karabük Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde 09/02/2015 (Pazartesi) akşamı bir Veda Yemeği düzenlendi. Yemeğe Karabük Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Durmuş Ali DALDALLI, Maarif Müfettişleri Başkanı Sayın Mustafa ŞAHİN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, Merkez ve ilçelere bağlı okul/kurum müdürleri ve dairemiz personeli katıldı.

Yemek sonrasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN katılımcılara hitaben teşekkür ve veda konuşması yaptı.  İl ve ilçe yöneticileri ile okul müdürleri de il Milli Eğitim Müdürümüzle ilgili duygu ve düşüncelerini ifade eden konuşmalar yaptılar. Ardından katılımcılarla tek tek vedalaşan ve hatıra fotoğrafı çektiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN’a çıkmış olduğu yolda Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak başarılar diliyoruz.

 

 

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.