KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN´ın Bakanlığımızı Ziyareti

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turgut ACARLI ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan GÜMÜŞ ile birlikte,  bakanlığımızı ziyaret ettiler.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN´ın Bakanlığımızı Ziyareti

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turgut ACARLI ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan GÜMÜŞ ile birlikte, ilimizdeki yatırımlar ve eğitim, öğretimin niteliğinin artırılmasına yönelik görüş alışverişinde bulunmak üzere bakanlığımızı ziyarette bulundular.

 Ziyaret kapsamında Müsteşar Yardımcımız Sayın Salih ÇELİK, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Celil GÜNGÖR, Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Bayram ÇETİN, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sayın Osman AKKUŞ, İnşaat, Emlak Daire Başkanlığı İzleme, Değerlendirme ve Koordinasyon Daire Başkanı Sayın Fatih Mehmet ORUÇ, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Sayın M. Ramazan BARIN ve  Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Sayın Metin UZUN’u ziyaret edildi.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.