KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN´ın Veda Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN´ın Veda Mesajı

                                  

                 Çok Kıymetli Meslektaşlarım… Mesai arkadaşlarım…

 Yaklaşık altı ay önce büyük hayallerle başladığım Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden, ülkeme daha büyük hizmet etme arzusuyla istifa ederek bugün mesai bitimi itibarıyla sizlere veda ediyorum. Hiçbir makam ve mevki, bakî ve kalıcı, Mahkeme de kadıya mülk değildir.

Başarının bir ekip işi olduğu bilinciyle mazeret üretmeden sizlerle güzel işler yapacağıma inanıyordum. Büyük bir özveri ve moral gücüyle İl merkezinden en ücra köyüne varana kadar eğitim sevdamızı duyurmaya, nadasa bırakılan topraklara gönül tohumlarımızı ekmek için fedakârca uğraşmaya kararlıydım. Kısmet buraya kadarmış. İnşallah bu çalışmalarımı Türkiye genelinde yaparım.

Hamd olsun kapımı ve gönlümü her zaman olduğu gibi sizlere de öğretmeninden hizmetlisine kadar herkese açtım. Yöneticiliğin güç gösterisi yapmak olmadığını, çalışanın çıkarını korumak, refahını sağlamak için bir araç olduğunu ve bununda yöneticiyi güçlü kılacağı anlayışıyla kalpleri kazanmak, merhameti müesseseleştirmek idealimdir.

Kıymetli eğitim çalışanları, kişiler geçici kurumlar kalıcıdır. Asıl olansa bu eşsiz vatana ve yüce millete daima hizmettir. Bu güzel İlde eğitim camiamıza hizmet etmenin gururunu her zaman içimde yaşatacağım.

İnsan için kalıcı olan kalplerde ve vicdanlarda bıraktığı izdir. Bu kısa süre içerisinde baki kalan bu kubbede hoş bir sada bırakabildiysem bana ne mutlu. Beraberliğimiz her ne kadar çok kısa oldu ise de yine de bilerek veya bilmeyerek kalbini kırdığım, üzdüğüm oldu ise, mesai arkadaşlarımın hoşgörüsüne sığınarak, hakları geçen herkesten, haklarını helal etmelerini istiyor; bundan sonraki yaşamlarında ve iş hayatlarında başarılar diliyorum. Bir dostunuz olarak kalmak temennisiyle…

Saygılarımla,

             Seyfullah KAPLAN

          İl Milli Eğitim Müdürü

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.