KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN´ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Vali Yardımcısı Erkan ÇAPAR ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN Gazi Mustafa Kemal İlkokulu ve Çelik İş Ortaokulu´nu ziyaret ettiler.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN´ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN ilköğretim Haftası Kutlama etkinlikleri kapsamında Vali Yardımcısı Sayın Erkan ÇAPAR´la birlikte  Gazi Mustafa Kemal İlkokulu ve Çelik İş Ortaokulu´na ziyaretlerde bulundular. İlk olarak Gazi Mustafa Kemal İlkokulunu ziyaret ettiler. Okul Müdüründen okul hakkında bilgi aldıktan sonra sınıfları gezen Vali Yardımcısı Erkan ÇAPAR ve Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN sınıflarda öğrencilerle sohbet ettiler. Öğrencilere derslerinde başarılar dileyen Vali Yardımcısı Erkan ÇAPAR ve Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN daha sonra Çelik İş Ortaokulu´na geçtiler. Burada da Okul Müdüründen okul hakkında bilgi alan ve sınıfları gezen Vali Yardımcısı Erkan ÇAPAR ve Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN öğrencilerle bir süre sohbet edip derslerinde başarılar diledikten sonra okuldan ayrıldılar.

 Seyfullah KAPLANın Gazi Mustafa Kemal İlkokulu ve Çelik İş Ortaokulunu ZiyaretiSeyfullah KAPLANın Gazi Mustafa Kemal İlkokulu ve Çelik İş Ortaokulunu ZiyaretiSeyfullah KAPLANın Gazi Mustafa Kemal İlkokulu ve Çelik İş Ortaokulunu ZiyaretiSeyfullah KAPLANın Gazi Mustafa Kemal İlkokulu ve Çelik İş Ortaokulunu ZiyaretiSeyfullah KAPLANın Gazi Mustafa Kemal İlkokulu ve Çelik İş Ortaokulunu ZiyaretiSeyfullah KAPLANın Gazi Mustafa Kemal İlkokulu ve Çelik İş Ortaokulunu ZiyaretiSeyfullah KAPLANın Gazi Mustafa Kemal İlkokulu ve Çelik İş Ortaokulunu Ziyareti

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.