KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Ali KÖSE´nin Yeni Yıl Mesajı

İl Müdürümüz Ali KÖSE´nin Yeni Yıl Mesajı

Her tür hizmetin en iyisine, en güzeline layık Karabük İli’ne eğitim hizmeti sunan tüm yönetici, öğretmen ve diğer personelimizle bir yılı daha geride bıraktık.

2017 yılı da Karabük’ü “Eğitimde marka şehir” yapma iddiasında olan ekibimizin yoğun çalışmalarına sahne oldu.

Bir yandan bilinen akademik başarımızı sürdürmeye çalışırken bir yandan da öğrencilerimizi kültürel, sanatsal, sportif etkinliklerle, toplum hizmeti çalışmaları ile, çeşitli projelerle meşgul etmeye; sınav uğruna feda ettiğimiz ne varsa hepsini geri getirmeye çalışıyoruz.

Bu bağlamda stratejimiz: her dem kendini ve kurumunu geliştirme, rol model olma, rutine esir olmama, mesai mefhumu gözetmeme ve işini aşkla yapmaktır.

2017 yılında okul öğrenci meclis başkanlarından servis aracı şoförlerine, aday öğretmen eğitimlerinden öğrenci trafik eğitimlerine, ders dışı eğitim çalışmalarından öğrenci aile ziyaretlerine, hayırsever arayışlarından eğitimde işbirliği protokollerine, kodlama eğitiminden yazar buluşmalarına, Çocuk korosundan TÜBİTAK projelerine, Eğitim kurumu müdürleri kurulundan okul aile birliklerine, 15 Temmuz demokrasi zaferinden değerler eğitimine, dergi yayımından fikir atölyesi çalıştaylarına, kent konseyinden pansiyon ziyaret ve iftarlarına, yemekhane ziyaret ve denetimlerinden ilçe millî eğitim müdürleri kuruluna, bayram kutlamalarından hami kurum çalışmalarına, temel atma ve İnşaat takiplerine, halk eğitimi kurslarından özel eğitim çalışmalarına ve personel eğitimlerine varıncaya kadar pek çok konuya el attık. Her alanda her gün dünden daha iddialı ve ısrarlı çalışmalarla yoğrulduk.

Bu geniş çerçeve içindeki iddialı çalışmalar şüphesiz ki bağlı bulunduğumuz makamların, paydaş kurumların, değerli personelimizin, öğrenci ve velilerimizin teşvik, destek ve gayretleri ile gerçekleşmiştir. Bu vesileyle Sayın Bakanımız ve Müsteşarımız ile Bakanlığımız yöneticilerine, tanıdığı inisiyatifle rahat ve huzurlu çalışmamızı sağlayan; uygulama düşünce ve önerilerinden sıkça İstifade ettiğimiz Valimiz Sayın Kemal ÇEBER’e, referansını gururla taşıdığımız değerli büyüğümüz 23.  Dönem TBMM Başkanımız ve Karabük Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ali ŞAHİN’e, Milletvekilimiz ve duayen meslektaşımız Prof. Dr. Sayın Burhanettin UYSAL’a yine desteklerini esirgemeyen vali yardımcılarımıza, siyasi, mahalli tüm kurum-kuruluş, STÖ yönetici ve çalışanlarına, müdürlüğümüzdeki tüm mesai arkadaşlarıma, ilçe millî eğitim müdürlerimize, okul müdürlerimize, öğretmenlerimiz ile diğer personelimize,  okul-aile birliği temsilcilerine, değerli velilerimize ve sevgili öğrencilerimize şükranlarımı sunuyor;

2018 yılının hepimize, eğitim camiamıza, Karabük İlimize, ülkemize, İslam ve insanlık âlemine hayırlar getirmesini diliyorum.

  

                                                                                                                                               Ali KÖSE

                                                                                                                                      İl Millî Eğitim Müdürü

 

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.