KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Basın Mensuplarıyla Biraraya Geldi

İl Müdürümüz Basın Mensuplarıyla Biraraya Geldi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE 10 Ekim 2015 Cumartesi günü saat 10.00´da Karabük Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulunda basın mensupları, kurslar sorumlusu Millî Eğitim Şube Müdürü Hasan GÜMÜŞ ile kurslar il komisyonu üyesi okul/kurum müdürlerinin katılımıyla kahvaltıda bir araya geldi.

İl Müdürümüz basın temsilcilerine Karabük ilinde 96 okulda 12000 civarında öğrencinin katılımıyla Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları açıldığını ve iki haftadan beri kurs faaliyetlerinin sürdürüldüğünü bildirerek kursların işleyişi, kurs modülü, kurs takvimi ile Millî Eğitim Müdürlüğümüzün diğer faaliyetleri, projeleri ve eğitim yaklaşımları hakkında bilgiler verdi. 

Bu bilgilendirmenin ardından İl Müdürümüz ve diğer yöneticilerce basın mensuplarının çeşitli soruları cevaplandı. Daha sonra İl Müdürümüz ve beraberindeki yöneticiler ve basın mensupları ile bazı okullarımızın Destekleme ve Yetiştirme Kursları gezildi. Okullarımızda basın mensupları tarafından kurs ortamları görüntülendi, öğretmen ve öğrencilerimizin kurslara ilişkin görüşleri alındı.

 

 Destekleme kurslarıDestekleme kurslarıDestekleme kurslarıDestekleme kurslarıDestekleme kurslarıDestekleme kurslarıDestekleme kurslarıDestekleme kurslarıDestekleme kurslarıdestekleme kursları-2destekleme kursları-2destekleme kursları-2Kurs FotoğraflarıKurs FotoğraflarıKurs FotoğraflarıKurs FotoğraflarıKurs FotoğraflarıKurs Fotoğraflarıdestekleme kursları-2

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.