KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını Ziyaret Etti

İl Müdürümüz Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını Ziyaret Etti

Bakanlığımıza bağlı ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında öğrenim görmekte olan öğrencilerin bilgi eksikliklerini gidermek, yeteneklerini geliştirmek, derslerdeki başarılarını artırmak ve sınavlara hazırlanmalarına destek olmak amacıyla İlimiz Merkez ve İlçelerindeki ortaokul ve liselere ile Halk Eğitim Merkezlerinde (mezun öğrencilerin yararlanabilmesi için) Destekleme ve Yetiştirme Kursları açılmaktadır.

Bu kapsamda İlimizde açılan Destekleme ve Yetiştirme Kursları Bakanlığımızca belirlenen takvim doğrultusunda 03 Ekim 2015 Cumartesi gününden itibaren öğretime başlamıştır.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE beraberinde Maarif Müfettişleri Başkanı Mustafa ŞAHİN ve İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ ile birlikte okullarımızda açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını gezerek öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile sohbet etmiş, 2015-2016 eğitim öğretim yılı Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının herkese hayırlı olması dileklerinde bulunmuştur.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.